СУД: Чоловіка притягнуто до відповідальності через вигул собаки в неналежному місці (Суд від 05 травня 2018 р. у справі № 623/976/18)

СУД: Чоловіка притягнуто до відповідальності через вигул собаки в неналежному місці (Суд від 05 травня 2018 р. у справі № 623/976/18)
09.08.2018 12:13
КатегорияСитуация в стране

16 березня 2018 року громадянин К., знаходячись на подвір’ї багатоповерхового будинку, вигулював собаку. У відповідь на зауваження сусіда про вигул собаки у неналежному місці між чоловіками виникла сварка. На різкі дії стосовно господаря зреагувала собака та, ставши на задні лапи, передніми лапами зіперлась на живіт потерпілого. На щастя, собака була у наморднику та нікого не вкусила, тільки сильно налякала потерпілого, повідомляє court.gov.ua.

            Враховуючи характер вчиненого правопорушення, суд кваліфікував дії громадянина К. за ч. 1 ст. 154 КУпАП, як вигулювання собаки в не відведеному для цього громадському місці та вважає необхідним піддати правопорушника адміністративному стягненню у вигляді штрафу.

            Звичайно, на господаря собаки покладається велика відповідальність. Зрозуміло, що власники тварин повинні не тільки дбати про своїх тварин, а й поважати права інших людей. Але слід пам’ятати, що в силу своїх особливостей і інстинктів, закладених природою, собака вважає оточуючих його «членів сім`ї» своєрідною зграєю, а господаря – «ватажком». Тобто при мінімальній загрозі навіть не думаючи тварина захищає тих, хто про неї дбає.

Loading...
Loading...
Сейчас
Прямая трансляция телеканала 112 Украина
Скоро
16 ноября 14:40
https://youtu.be/PJZTfwiPngghttps://youtu.be/8agBZytUy60

Блоги

Мэр, который панически боится людей
Фу таким быть – о новом спикере «Самопомощи»
ВИЗУАЛИЗАЦИЯ МИСТЕРИИ ОЛЬВИИ

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.