Приклад для всієї країни: Олексій Савченко у Баштанці оглянув будівництво плавального басейну загальною вартістю майже 64 млн грн

Приклад для всієї країни: Олексій Савченко у Баштанці оглянув будівництво плавального басейну загальною вартістю майже 64 млн грн
14.06.2018 18:13
КатегорияСитуация в стране

Голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко продовжує свою поїздку райономи області. Сьогодні, 14 червня, очільник області разом з народним депутатом Андрієм Вадатурським оглянули будівництво плавального басейну у Баштанці. Загальна кошторисна вартість якого сягає майже 64 млн грн. ФОТО. 

«Завдяки реформі децентралізації, впровадженої Президентом Петром Порошенком, Баштанська громада має можливість співфінансувати такий масштабний проект, у якому передбачено: 
- великий басейн (25х21 м), 
- басейн для тренувань (7,6х3,8 м) 
- теплий дитячий бассейн 
- влаштування куполу, зони відпочинку, адмінбудівлі тощо»
, - зазначає Олексій Савченко.  

Працювати над реалізацією проекту почали у грудні минулого року. Загалом, планується здійснити все у три етапи – протягом 2017-2019 років. При цьому, джерелами  фінансування є державний та місцеві бюджети.

Олексій Савченко розповів, що у 2018 році на реалізацію проекту в обласному бюджеті передбачено 6 млн грн, з міського бюджету Баштанки - 10 млн, близько 27 тис. грн складає залишок коштів з минулого року на соціально-економічний розвиток територій та 4,1 млн із вільних залишків міського бюджету. Крім того, цього ж року на будівництво басейну очікується надходження 20-ти млн грн субвенції з держбюджету.

«Друзі, так ми бачимо, як втілюється у життя чудова ідея та потенціал. Адже займатись у новому басейні зможуть 4 тисячі учнів, 7 тисяч молоді і я вже не кажу про інше населення. Це безпрецедентний приклад для усієї країни! Це великі можливості для розвитку спорту та зростання майбутніх чемпіонів!», - резюмував очільник Миколаївщини.

Loading...
Loading...
Скоро
09 декабря 10:00
Прямая трансляция телеканала 112 Украина
Скоро
16 ноября 14:40
https://youtu.be/PJZTfwiPngghttps://youtu.be/8agBZytUy60

Блоги

Расписка на секс не нужна: ​почему не стоит доверять громким заголовкам
Продукти для гарного настрою
Почему украинцы верят в президента Зеленского

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.