САВЧЕНКО З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН

САВЧЕНКО З РОБОЧИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ БЕРЕЗАНСЬКИЙ РАЙОН
14.06.2018 11:37

У середу, 13 червня, голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко з робочим візитом побував у Березанському районі


Першим об’єктом, який відвідав очільник області, став завод з переробки олійних культур в смт Березанка. Голова Миколаївської облдержадміністрації оглянув виробничі потужності підприємства, лабораторію із визначення якості зерна, поспілкувався з керівництвом та працівниками заводу.

Під час зустрічі колектив підприємства порушив декілька проблемних питань, з якими стикається завод у своїй роботі, зокрема і стосовно аренди земельної ділянки для продовження своєї діяльності.

Зазначені компанії здійснюють свою господарську діяльність на заводі з 2016 року. Головний вид діяльності — переробка олійних культур, виробництво соняшникової олії та соняшникового шроту. Потужність підприємства складає 600-800 тон переробленої сировини за добу. Штат працівників варіюється від 95 до 120 осіб протягом зазначеного періоду (в тому числі 5 осіб з інвалідністю).

Також голова ОДА Олексій Савченко відвідав районний стадіон «Фортуна», який найближчим часом буде реконструйовано, та ознайомився з будівництвом вітряного парку «Причорноморський» (с. Тузли).

Loading...
Loading...
Скоро
09 декабря 10:00
Прямая трансляция телеканала 112 Украина
Скоро
16 ноября 14:40
https://youtu.be/PJZTfwiPngghttps://youtu.be/8agBZytUy60

Блоги

Расписка на секс не нужна: ​почему не стоит доверять громким заголовкам
Продукти для гарного настрою
Почему украинцы верят в президента Зеленского

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.