У Каштановому сквері городян вітали з Днем Конституції України

У Каштановому сквері городян вітали з Днем Конституції України
29.06.2017 08:32
КатегорияКультура

28 червня у Каштановому сквері городян вітали з Днем Конституції України.

Про це інформує кореспондент інтернет-видання NikMediaта сектора культури Вітовської райдержадміністрації Віолетта Антоненко

Ведучі привітали усіх присутніх, побажали невичерпаної сили, натхнення та незламної віри  в мирне, прекрасне майбуття нашої країни.

На майданчику вишукувався духовий оркестр в/ч3039 Національної  гвардії України. Звучали фанфари у виконанні оркестру.

Далі слідувало дефіле у виконанні духового оркестру.          

Представники від Миколаївської ОДА, Миколаївської облради та Миколаївської міської ради, депутати Верховної Ради України привітали усіх з 21-ю річницею.

Потім була хореографічна композиція «Україна» від театру танцю «Ритми планети» імені Василя Пака, керівником котрого є заслужений працівник культури України Ірина Пак.

Минулого року Головним територіальним управлінням юстиції у області було започатковано Відкритий конкурс короткометражного кіно та відеороликів, присвячених дню захисту дітей.

Цього року конкурс відбувся вже вдруге і мав на меті сприяння творчому розвитку особистості, підвищення правової культури та правової освіченості населення:  залучення дітей та молоді до активної пізнавальної діяльності в сфері прав дітей.

Після цього до слова запросили Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка.

Далі слідував вокал від Анастасії Братащук – пісня «Це моя земля» від народного художнього колективу студії естрадного вокалу «Престиж», керівник Тетяна Табакар.

Відразу ж після виступу розпочали церемонію нагородження переможців та найактивніших учасників Відкритого конкурсу короткометражних кіно і відеороликів, присвячених захисту прав дітей.

Для привітання  та нагородження запросили члена Національної спілки журналістів України Крістіну Синичків та Вікторію Веселовську – продюсера телеканалу «ТАК-TV».

Дипломами і призами за третє місце у конкурсі нагороджали:

Діденко Анастасія, Федорцова Аліса, Кривцов Артем, Тарасюк Тетяна, Остапчук Леся, Могелюк Анастасія, Мартинюк Крістіна, Самсонова  Каріна, Сухін Володимир, Маєвський Микола та Маєвська Марія, Типицька Ольга.

Діти були не тільки з Миколаєва, але й з Дніпра, Умані, Покрова, Кременчук та села Широке Снігурівського району.

Паузу перед нагородженням другим місцем став виступ зразкового художнього колективу театру пісні «Натхнення» Міського будинку вчителя з піснею «Всі ми діти українські».

До привітання та нагородження дипломами другого місця покликали Дадіверіна Андрія. Нагороджували:

Мельник Олександра, Кузьменко Ілля,      Батир Ярослав, Пилипенко Ярослав, Алексашкін Микола, Рибалко Ірина, Семенов Геннадій, Арабаджі Роман.

Після цого була невелика пауза на «Фінську польку», котру виконував зразковий ансамбль танцю «Щасливе дитинство», керівником котрого є Світлана Горшкова.

Дипломами за перші місця нагороджувалися:

Маєвський Микола та Комар Володимир, Гаврилік Поліна та Шумара Олександра, Маєвська Марія, Кочанжі Євген, Козлова Яніна, Гришко Олена, Долгий Марія, Савіцька Ольга, Чернікова Юлія, Помозова Анастасія, Грицай Микита.

Після нагородження був вокальний виступ «Вишиванка» від Антоніни Лавровой з Народного художнього колективу  стідії естрадного вокалу «Престиж», керівник Тетяна Табакар.

 Далі була концертна програма, яку назвали «Світі знамена вірності й люові» - це творчий подарок від кращих виконавців і художніх колективів міста.

Ігор Шпетний співав «Молитва за Україну» з вокальної студії «Восторг», Тернівського дому культури.

День прийняття Конституції України – свято волі й доброї згоди всіх людей на основі й справедливості. І ільки в наших силах зробити Батьківщину перспективною і процвітаючою країною.

Також вітала своїм виконанням Марина Гвесіані з піснею  «Не стидайся».

Про свою сильну країну хочеться співати на повні груди усьому світу ! Вірші Таїс Ліщинської, музика Олександра Сичова «Сильна країна», виконував сам Сичов.

Далі був вокал + хореографічний супровід «Миру – мир!». Солісткою була Аліна Залинська з вокальної студії  «Зіронька»  Тернівського будинку культури та танцювальний гурт «Флеш поїнт».

У цей теплий, літній вечір ведучі побажали якнайбільше яскравих та позитивних емоцій. А головне – щиро посміхатися, не шкодувати посмішок для оточуючих.

Зі зразковим аматорським колективом ансамблем танцю «Бусинка» Палацу культури «Молодіжний» - це було зробити дуже-дуже легко. Оплесками підтримали талановиту молодь  міста.

Танець «Улибайся» виконував Ансамбль танцю «Бусинка» , ММПК «Молодіжний», керівником котрого є Марія Сухопара.

Також від судії естрадного танцю була Катерина Гончрарук з вокальним вступом «Твій новий день».

Поринути в атмосферу подорожі та екзотики гостей запросили юні Вихованці танцювального ансамблю «Бусинка» Палацу культури «Молодіжній»  х хореографічною композицією «Мадагаскар».

Днями поряд із державним святом ми відзначали Ден молоді. Держава вірить в свою талановиту та працелюбну українську молодь, яка матиме гідне життя і світлу  долю.

Зустрічали щирими оплесками солістку Тернівського будинку культури – справжню українку, Олену Данілову.

Ігор Шепітний з Тернівськуого будинку культури також ще заспівав пісню «Голубе сивий».

Угор – талановитий виконавець з Тернівського Будинку культури.

Україна – країна краси, країна гарячої любові до Батьківщини, до людей, до життя.

Незважаючи на всі труднощі та негаразди, головне – не здаватися, а впевнено йти до перемоги та своєї найкращої та найбажанішої мрії усього життя.

До уваги гостей була вокальна композиція «Сдаться ты всегда успеешь», виконувала солістка Палацу   культури «Молодіжний».

Танцювальна студія «Екшн» також порадувала гостей. Вони переможці K-popworldfestival2017 WSScrewз композицією «Не сьогодні», керівник Ірина Сарженюк.

Свято творчості продовжила солістка Альона Данілова  з вокалом «Все красиво».

Після цього на сценічному майданчику нестримний, емоційний та надзвичайно енергійний танцювальний клуб  «Гарлем», керівником котрого є Юлія Фляга.

Ведучі зазивали танцювати разом з клубом, запалюючи у ритмі танцю.

А після цього  гостей чекали показові виступи з воркауту та концерт музичного гурту «ВЕСТИ»

Велика подяка ведучім Олені Гойман та Максиму Короваю.

Loading...
Loading...
Скоро
05 февраля 11:51
Сессия горсовета

Блоги

Расписка на секс не нужна: ​почему не стоит доверять громким заголовкам
Продукти для гарного настрою
Почему украинцы верят в президента Зеленского

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.