Депутати «Батьківщини», Народного Фронту та БПП найкраще відвідували засідання Ради в січні-лютому 2017

Депутати «Батьківщини», Народного Фронту та БПП найкраще відвідували засідання Ради в січні-лютому 2017
11.03.2017 11:44
КатегорияПолитика

Найкраще відвідували засідання Ради в січні-лютому депутати ВО «Батьківщина», «Народного Фронту» та Блоку Петра Порошенка. 

КВУ в рамках проекту Дослівно проаналізував відвідування народними депутатами засідань Ради у 2017 році.Найкраще відвідували засідання Ради в січні-лютому депутати ВО «Батьківщина», «Народного Фронту» та Блоку Петра Порошенка. Як правило, близько 84% депутатів «Батьківщини» відвідували пленарні засідання. У «Народного Фронту» цей показник склав 83%, у БПП – 82%.

Нижчі результати відвідування в Радикальної партії Олега Ляшка – 80% та «Самопомочі» – 74%.

Найгірше в січні-лютому ходили на засідання Ради члени групи «Відродження». В середньому в парламентській залі були присутні 61% депутатів від складу групи або 12 депутатів із 19.

«Нас дивують невисокі результати «Самопомочі» та Радикальної партії. Адже Олег Ляшко в останні місяці регулярно демонструє відео із прямими трансляціями з Ради, на яких критикує колег з інших фракцій за те, що вони не ходять на роботу і заявляє про залізну дисципліну РПЛ. Проте, якщо подивитись на результати відвідування за останні два місяці, то у РПЛ нижчі показники, ніж у БПП, «Народного Фронту» чи «Батьківщини», - прокоментував голова КВУ Олексій Кошель.

«Щодо «Самопомочі», то ця політична сила переважно сумлінно ходить на засідання Ради, але в січні-лютому депутати не переймалися питанням відвідуваності. Варто відзначити, що саме в лютому Рада проголосувала за низку законів в сфері децентралізації, але навіть це не мобілізувало депутатів «Самопомочі». Так, 9 лютого, під час прийняття законів в сфері децентралізації, в залі було 20 депутатів «Самопомочі» із 26. При цьому тема децентралізації залишається однією з ключових для фракції», – додав Кошель.

 

Нагадаємо, що в січні-лютому відбулося 18 пленарних засідань Верховної Ради. 

Loading...
Loading...
Сейчас
Прямая трансляция телеканала 112 Украина
Скоро
16 ноября 14:40
https://youtu.be/PJZTfwiPngg

Блоги

Хронология событий «зради» вокруг ОГА.( Кому выгодно часть 2)
ВИЗУАЛИЗАЦИЯ МИСТЕРИИ ОЛЬВИИ
«Большое в малом, малое в большом» - в николаевской Ривьере прошла выставка известного украинского художника-живописца

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.