ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ПАРЛАМЕНТСЬКИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ПРОФСПІЛОК СЕРГІЄМ КАПЛІНИМ ТА КЕРІВНИЦТВОМ ФПУ

ПЕТРО ПОРОШЕНКО ЗУСТРІВСЯ З ПАРЛАМЕНТСЬКИМ ПРЕДСТАВНИКОМ ПРОФСПІЛОК СЕРГІЄМ КАПЛІНИМ ТА КЕРІВНИЦТВОМ ФПУ
31.01.2017 13:33
КатегорияСитуация в стране

В Адміністрації Президента відбулася  робоча зустріч Петра Порошенкав та профспілкових лідерів. Голова ФПУ Григорій Осовий, його заступник Володимир Саєнко та Представник ФПУ у Верховній Раді Сергій Каплін обговорили з Президентом нагальні для профспілкового руху питання.

Профспілковий омбудсмен Сергій Каплін наголосив на необхідності терміново відродити соціальний діалог у сфері захисту прав та інтересів працівників. Парламентський представник Федерації профспілок висловив сподівання на активну співпрацю Адміністрації Петра Порошенка з ФПУ у цьому напрямку.

- Понад  дві години говорили з Президентом про діяльність профспілок та важливість нашої роботи для людей праці. Ми вже почали відроджувати соціальний діалог: наша вимога про підвищення мінімалки була погоджена і Главою держави, і Урядом. Тепер наше завдання на найвищому рівні контролювати цей процес, не допускати зловживань та подбати і про роботодавців. Обговорили з Петром Порошенком також розширення можливостей використання матеріально-технічної бази профспілок для санаторно-курортного лікування не лише застрахованих осіб, а й учасників АТО, переселенців, соціально незахищених українців, які потребують оздоровлення, - розповів Каплін.

Як повідомляють у прес-службі ФПУ, Глава держави визначив відповідальну особу від Адміністрації Президента України для постійних контактів і взаємодії з профспілками. Сергій Каплін повідомив, що незабаром вже заплановано перемовини з Главою держави у більш широкому форматі.

- Президент висловив бажання розширити формат спілкування з ФПУ. Нам вдалося домовитись про зустріч з профспілковими лідерами та активом. Петро Порошенко вже дав відповідні доручення щодо підготовки такої наради. Це дуже важливо, що Гарант зацікавлений у співпраці з профспілками – на сьогодні це понад 6,5 млн працюючих людей, які потребують уваги держави. Вже на цій зустрічі ми підняли питання захисту малого та середнього бізнесу. Президент схвалив кроки, які робить наша команда на місцях - депутати від СДП в Полтавській міськраді подали проект рішення про зниження ставки єдиного податку для ФОПів ІІ групи в місті, адже зі збільшенням мінімалки, навантаження на них також зросло. Президент пообіцяв, що фракції БПП по всій країні підтримають цю ініціативу. Тим часом я вже підготував законопроект , який закріпить таку норму  на загальнодержавному рівні. Малий та середній бізнес потрібно тримати на плаву і це наша відповідальність, - наголосив Сергій Каплін.

Нардеп зазначив, що в разі успішного прийняття таких ініціатив ставка єдиного податку для цих категорій підприємців знизиться майже вдвічі. Це торкнеться понад півтора мільйонів ФОПів по всій країні.

Loading...
Loading...
Сейчас
Прямая трансляция телеканала 112 Украина
Скоро
16 ноября 14:40
https://youtu.be/PJZTfwiPngg

Блоги

Хронология событий «зради» вокруг ОГА.( Кому выгодно часть 2)
ВИЗУАЛИЗАЦИЯ МИСТЕРИИ ОЛЬВИИ
«Большое в малом, малое в большом» - в николаевской Ривьере прошла выставка известного украинского художника-живописца

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.