За дорученням Олексія Савченка на Миколаївщині запрацюють «Віконця життя»

За дорученням Олексія Савченка на Миколаївщині запрацюють «Віконця життя»
31.01.2017 13:27
КатегорияСитуация в стране

З метою профілактики малюкової смертності голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко доручив головам РДА та мерам міст обласного значення до 1 березня поточного року створити умови в лікарнях області для прийому новонароджених дітей, батьки яких не планують залишити їх в родині. Такі «Віконця життя» працюватимуть на базі центральних районних лікарень, СМСЧ №2 м.Южноукраїнська, Первомайської ЦМБЛ, міської дитячої лікарні №2 та пологових будинках №1, №2, №3 м.Миколаєва, обласної дитячої лікарні.

Лише за 2016 рік по миколаївській області до закладів охорони здоров’я у дбайливі руки лікарів потрапило дві дитинки (для порівняння: у 2015 році – 6 дітей).

При цьому, в обласному центрі планування сім’ї на обліку по безпліддю (по всій області) нараховується 2025 жінок та 1132 чоловіка. Вони мріють про дитину, мріють віддати малечі власну любов і турботу.

На жаль, випадків, коли дитинку залишають у закладах охорони здоров’я з кожним роком все менше, та все більше дітей, залишених на перших днях свого життя в суспільних місцях (на вулицях, парках), під’їздах та навіть на смітнику. Такі діти приречені на важку, болісну смерть без вчасної кваліфікованої допомоги лікарів.

Якщо ви потрапили у складні життєві обставини, не бачите виходу, вам немає до кого звернутись по допомогу, залиште дитинку (це можна зробити і анонімно) у будь-якому закладі охорони здоров’я області.

***

Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефонами:

063-066-93-73 – Дмитро Наумчук

093-137-43-92 – Анастасія Ткач

Loading...
Loading...
Скоро
22 января 08:47
Скоро
24 декабря 11:00
Сессия Николаевского областного совета (ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ)

Блоги

Проблема «Дормашины»: Что я бы порекомендовал будущему мэру?
Бюджет-2021: на что правительство планирует тратить деньги и откуда их будет брать?
Откровения Болтона

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.