20 грудня під патронатом Олексія Савченка відбудеться перший регіональний форум «Україна – країна підприємців»

20 грудня під патронатом Олексія Савченка відбудеться перший регіональний форум «Україна – країна підприємців»
19.12.2016 16:42

Миколаївський регіональний бізнес-форум об’єднає більше 200 учасників. Серед запрошених на форум спікерів – керівники місцевої влади, лідери громадських асоціацій бізнесу, успішні миколаївські підприємці,керівники найбільших банків регіону, експерти з питань розвитку бізнесу та бізнес-тренери.

Національна програма  «Україна – країна підприємців», що передбачає проведення бізнес-форумів у більшості регіонів,  покликана зосередити увагу на проблемах подолання безробіття, наслідків скорочення промислового виробництва, відтоку кваліфікованих кадрів з регіону за кордон та популяризувати культуру підприємництва в Україні. Головна мета  заходу - сприяти створенню нових робочих місць, показати працюючим підприємцям і тим, хто бажає відкрити власну справу, реальні можливості й перспективи для втілення їхніх ідей вже сьогодні. 

Зазначимо, що за ініціативою голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка вперше у проекті бюджету Миколаївщини запропоновано виділити кошти у сумі 2 мільйони гривень на підтримку бізнесу, який буде створювати нові робочі місця, через компенсацію відсотків за кредитами. При цьому, після створення нових робочих місць суми компенсації відсотків за кредитами повертатимуться у бюджети всіх рівнів менш ніж за рік завдяки сплаті єдиного соціального внеску, податку на доходи фізичних осіб, а також завдяки скороченню витрат фонду зайнятості на виплатах по безробіттю. Програма компенсації відсотків за бізнес-кредитами має бути відкрита для усіх банків регіону, що здійснюють кредитування підприємців, власників бізнесу та юридичних осіб.

Loading...
Loading...
Скоро
01 января 15:25
Скоро
24 декабря 11:00
Сессия Николаевского областного совета (ПРЯМАЯ ТРАНСЛЯЦИЯ)

Блоги

Проблема «Дормашины»: Что я бы порекомендовал будущему мэру?
Бюджет-2021: на что правительство планирует тратить деньги и откуда их будет брать?
Откровения Болтона

Наши партнеры

Обзор мировых и украинских новостей на www.ukr.net.

Фильмы в кинотеатрах на KINOafisha.ua.

Ищите тут свежие и актуальные объявления о продаже авто.

ТVgid.ua- телепрограмма, программа передач на сегодня и на неделю.