21 листопада на території Пересадівского будинку культури відбувся захід, присвячений 267-у Дню Народженню села.

Стало доброю традицією щорічно відзначати День села. І, ось, 21 листопада добродушні громадяни та почесні гості відзначали 267-ий День народження с. Пересадівки.
День народження проходив у славнозвісному будинку культури, директором котрого є Наталя Дяченко-Роставецька, яка є ще прекрасним хореографом та легко знаходить контакт з дітьми, колегами.
Треба відмітити, що при вході до Пересадівського БК вже було чутно аромат домашньої гречки та котлет, зайшовши в приміщення закладу культури можна було скуштувати це, випити трошки та запити персиковим соком або закусити соленими огірками чи помідорами.
Святкування розпочалося з красивої і урочистої промови голови Воскресенської об’єднаної громади — Олександра Шаповалова, який щиро привітав своїх односельчан з таким святковим днем.
За давнім звичаєм гостей привітали пишним короваєм з сіллю.
Микола Апостол виконував пісню про село – «Пересадівко моя».
Староста села Пересадівка – Ірина Бегліца сіяла своїм позитивом, випромінюючи промені свого внутрішнього сонечка на кожного гостя, односельчанина, почесних гостей. Це світло розповсюджувалося усюди. Люблю такі затишні свята у селах, вони пронизують щирістю та допомагають обростати новими славними знайомствами.
Ірина Федорівна підкреслила, що коли вона в’їжджає в будь-яке село, то в першу чергу звертає на чистоту села, наявність сміття, якими є будинки, дороги, двори та люди.
Хочу сказати, що Пересадівка – це дійсно охайне село з чуйними, привітними людьми.
На заході були присутні такі почесні гості, як народний депутат України – Олександр Жолобецький разом зі своєю прес-службою – Єкатериною Трегубовою, лікар-хірург у Миколаївській обласній лікарні – Дмитро Бачинський, найяскравішою виглядала, як завжди, Надія Іванова, котра також прийшла на День народження села не з пустими руками, а з необхідними для села презентами, начальник відділу освіти культури, молоді та спорту Чорновол А. С., голова Пересадівської ветеранської організації – Компанієць Володимир, голова ветеранської ради ВІТОВСЬКОГО району – Людмила Тарко, депутати Воскресенської селищної ради від села Пересадівки — Тетяна Білозор, Людмила Мельник, Михайло Миколайович, Сергій Булкін, заслужений працівник культури – Павло Томов, гості з села Грейгове – директор Грейгівського БК – Галина Пасніченко та незамінний художній керівник Віктор Наумов.
Галина Іванівна разом з Віктором Григоровичем здивували усіх своїм прекрасним дуетом. Голос Галини Пасніченко – це неймовірний передзвін душі, який хотілося слухати і слухати.
На імпровізованій сцені виступали талановиті діти старшої групи хореографічного колективу «StarDance», керівник Ірина Лунгул. Вони танцювали Хіп-Хоп, брейк та вог (танець, який базується на модельних позах і подіумній ході) .
Чіткі і швидкі рухи такого танцювального стилю як vogue (вог) залучають до лав його танцюристів. Особливістю даного стилю (як можна припустити з назви) є рухи, що імітують ходьбу моделей по подіуму, позування для фешн–зйомок.
Їх рухи висловлювали музику: точні, яскраві, емоційно забарвлені, залучали глядача в переживанні танцю.
Молоді танцюристи вміло виступили на сцені. Одне з того, що мені найбільш сподобалося, так це те, що вони досконало тримали свої емоції під контролем, що сприяло гарному сприйняттю танцю. Емоції на обличчі людини, її посмішка під час танцю це не менш важлива складова.
Ще одними зірочками були діти з театру слова «Зоряне небо», керівник Аліна Лунгул.
Протягом заходу були численні нагороди. Це важливо – хвалити людей, на достойному рівні оцінювати їх роботу, мотивувати різноплановими грамотами та подарунками.
У наш час з’являються всілякі нові танцювальні стилі, проте популярність Хіп-Хопу залишається незмінною до сих пір. В якості основних елементів цього танцю виступають різноманітні стрибки, падіння, трюки, а також злагоджені рухи під ритмічну мелодію. Хіп-Хоп вважається досить динамічним стилем, причому основний акцент у ньому відводиться деяким визначеним частинам тіла, а також руху з повсякденному житті.
Вірю в те, що в недалекому майбутньому жителів села стане більше. Адже життя на селі стає все краще й краще. Прийде час, коли про це село дізнаються всі, сільська молодь стане гордістю не тільки села, але й міста, країни, та і будуть відомі за кордоном.
Подарунків під час заходу було чимало, але ж той настрій та , що привезли з собою гості, теплі слова, відкриті души та серця були для села найважливішим. Адже для нас усіх найважливіше – почуття, емоції – саме це рухає людиною , її думками, життям, цінностями.
Нематеріально-культурна спадщина – це головне.
Ансамбль «Троїсті музики», керівник Сергій Орлов також блищав на сцені.
Батьківщина – це місце, де ти народився, де зробив свої перші кроки, пішов у школу, знайшов друзів справжніх і вірних. А ще це місце, де людина стала Людиною, розставив пріоритети, визначився з цінностями, навчився творити добро, любити, де почув перші добрі слова і пісні…Але, у кожного з нас є ще й своя «маленька» Батьківщина.
Як добре дихається в Пересадівці… Повітря чисте, з приємним гірким полиновим запахом землі. За багато років життя всі ці люди стали рідними і близькими один для одного. Ці люди дуже милі, готові в будь-який час прийти на допомогу. Добрі, чуйні серця, які гостинні жителі Пересадівки! Зайдіть в будь-який будинок і вам тут же накриють прекрасний стіл.
Лауреати другого ступеню міжнародного фестивалю «Овація» вокальний ансамбль «Черемшина», керівником якого є Наталя Дяченко не раз з’являлися на сцені.
Коли ці дівчата вийшли на сцену, мене одразу покликав Владик та сказав, що це одні з найкращих талантів села, і я з цим згодна!
Ще припав до душі виступ старшої групи «StarDance», тому можу зробити висновки, що село дійсно наповнено не тільки людьми багатими на щирість, але й людьми – професіоналами своєї культурної сфери. Ці люди живуть на повну, адже танець – рух, а рух – це життя. Танець – це творче мистецтво: вірш, де кожен рух – слово, наповнене сенсом.
Своє акторське мистецтво продемонстрував театральний колектив «Діамантне серце», керівник Сніжана Бень.
Після цього виступав вокальний ансамбль Калинівської ветеранської організації.
Глибоку вдячність за організаційну підготовку до цього заходу висловлюємо усім тим, хто був заохочений та приймав участь в організаційних моментах та виступах.
Під кінець всі мали змогу ще раз насолодитися гарною роботою керівника хореографічного колективу «StarDance» Ірини Лунгул , тільки вже це був виступ молодшої групи.
У фіналі всіх присутніх в залі порадував виступ театру естрадної пісні «Серпантин», керівник Наталя Дяченко-Роставецька.
Завдяки гарно спланованому сценарію гості та жителі села навіть не помітили того часу, котрий так швидко спливав, усі виступи та нагородження пролунали на одному диханні. Після кожної пісні, виступу люди вдячно аплодували. На щирій, милій ноті завершилося святкування.
А нам вони пообіцяли, що наступне свято вони будуть святкувати ще більш помпезніше, і головне – у великій залі, на великій сцені! Побажаємо їм наснаги, творчих поривів, фізичних та моральних сил, аби кожний день був немов свято, а кожне свято зігрівало не тільки внутрішній світ, але й приміщення будинку культури.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>