Підводимо підсумки річної діяльності «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини»за 2014-15 роки!!!

1424401455_vstrechaТретього квітня 2015 року (п’ятниця) у м. Вознесенську (Вознесенська міська рада, пл. Центральна , буд. 1) відбудеться робоча зустріч на тему:«Представницька діяльність органів самоорганізації населення (ОСН) при вирішенні місцевих проблем» за підсумками роботи «Ресурсного центру ОСН Миколаївщини» у 2014-15 роках (далі РЦ).

Програма робочої зустрічі передбачає:

По-перше , представлено досвід клієнтів РЦ з м. Вознесенська, м. Миколаєва м. Снігурівка з представництва прав городян та інтересів громад .

По-друге, обговорено актуальні питання створення та діяльності ОСН при виконанні власних представницьких повноважень в умовах реформ. Зокрема успішний досвід органів місцевого самоврядування м. Вознесенська та інших міст Миколаївської області з розвитку таких форм демократії участі та безпосереднього народовладдя як ОСН, місцеві ініціативи громадські слухання, громадська ради.

Учасники заходу, оцінять результати річної діяльності та обговорять подальші плани діяльності РЦ з розвитку форм демократії у селах , селищах і містах Миколаївщини у 2015 -16 році.

Також експертами Фонду буде проведено консультація-тренінг з практичних питань створення та ресурсного забезпечення ефективної діяльності ОСН.

У робочої зустрічі візьмуть участь: вознесенський міський голова Сергій Луков, представники органів місцевого самоврядування, ОСНів, громадські експерти та активісти зі: м. Вознесенськ, м. Миколаїв, м. Снігурівка, м. Н.Одеса, м. Южноукраїнськ, м. Первомайськ та інших міст Миколаївськоїобласті.

Запрошуємо зацікавлену громадськість та ЗМІ взяти участь у заході!

Прес-служба ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва»

Тел/факс. (0512) 47-38-79 E-mail: fondnikol@gmail.com

—————————————————————————————————

Круглий стіл відбудеться в рамках проекту «Покращення представницької діяльності органів самоорганізації населення» (ОСН) в селах і містах Миколаївщини» , що реалізував ММГО «Фонд розвитку міста Миколаєва» в партнерстві з ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення» та при грантової підтримці МФ «Відродження».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>