Поїздка до Межигір’я — на вищому рівні

ХУ Міжнародний фестиваль – конкурс дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах»-2017 відбувся у Києві з 21 по 23 травня. Вихованці гуртка «Школа журналістики» брав активну участь у цьому заході.

Про це повідомляє кореспондент NikMedia.

День другий. 22 травня.

 

20 травня делегації з різних країн та міст України,  що приїхали до Києва на фестиваль  «Прес-весна на Дніпрових схилах», побували у Межигір’ї, резиденції колишнього Президента України Віктора Януковича.

Екскурсовод пані Ольга люб’язно розповіла про резиденцію та інші місця, що там знаходяться. Розказувала цікаві історії,  пов’язані з колишнім Президентом.

Звісно,  прогулянка видалася цікавою,  але те, якою була місцевість — це дещо. Розкидані недопалками у яскравих квітах,  розбиті плити біля елітного будинку. Не дуже яскрава картина,  але це не  заважало загальному вигляду.

Спочатку проходили повз  кінний двір, де деякі екскурсанти  фотографувалися з милими кіньми та поні.

Далі — довгі  сходи, поруч з котрими росте велика кількість рідкісних квітів та дерев.

Наступною і кінцевою станцією   були відомі Пенькі.

Усю резиденцію обійти за півтори години — неможливо. Та й дві години не допоможуть,  за увесь день — не обійти,  навіть якщо швидко пробігати   місця.

Емоції від прогулянки  неперевершені, тому що в Межигір’ї було затишно та спокійно.

Цю прогулянку ми запам’ятаємо надовго, це відкладеться на полиці з журналістським досвідом та щирими емоціями.

 

Раніше повідомлялося про майстер-класи у розкладі «Прес-весни на Дніпрових схилах»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>