НА ВІТОВЩИНІ ВІДБУЛАСЬ НАДЗВИЧАЙНО-ГРАНДІОЗНА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

Серед працівників сфери культури Вітовського району 16 червня 2017 року в Миколаївській науково-педагогічній бібліотеці відбулася соціокультурна інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».
Видовищний захід відбувся за ініціативи та організації завідуючого сектору культури Вітовської РДА Гололобова Сергія Миколайовича та директора Вітовського районного організаційно-методичного центру Мірзоян Катерини Олександрівни.
Працівники Вітовського РОМЦ допомогли учасникам інтелектуальної гри у підборі назв та девізів команд, виготовили їх рекламну атрибутику – емблеми та краватки з логотипами.
З метою популяризації декоративно-прикладного мистецтва Вітовського району, на заході була представлена виставка декоративно-ужиткового мистецтва народних майстринь Вітовщини Наталі Феник (провідного методиста Вітовського РОМЦ), яка представила кошик-хороводник «Явір та Калина», експозицію обрядових і обережних ляльок-мотанок та Олени Лементар (завідуючої Михайло-Ларинським сільським клубом), яка продемонструвала своє вміння складати з кісточок риби цілі картини.
Провела інтелектуальний турнір керівник клубу інтелектуальних ігор МКУ ім. П.Орлика Макаронова Т.О.
У змаганні, де найнеобхіднішою якістю була ерудиція, взяло участь шість команд, що складалися з працівників культури Вітовського району: директори дитячих музичних шкіл, Будинків культури, завідуючі сільських клубів, керівники творчих колективів та любительських об’єднань тощо.
6 команд 20 раундів боролися за звання найрозумнішої. За час гри працівники культури відповіли на безліч питань з теми: «Культурна спадщина України та Європи».
Чудові музичні паузи заповнював блискучий музикант, який відчуває музику зсередини — Левон Мірзоян.
Не менш цікавою була пауза, в якій методист Вітовського РОМЦ Феник Налаля розповідала про деякі ляльки-мотанки, які використовували наші предки не тільки у обрядах, а у повсякденному житті.
Всі учасники отримали пам’ятні призи у вигляді соків, які за ініціативи С.М.Гололобова надало підприємство Вітовського району «Сандора» (кер. Жуков В.П.). Меценатом прекрасного інтелектуального заходу виступив й підприємець Вітовщини Валієв Р.Р. Від імені працівників культури виражаємо щиру вдячність даним спонсорам та меценатам за їх допомогу.
Чудово та професійно виконали свою роботу журі: завідуючий сектору культури Вітовської РДА Гололобов С.М., директор Вітовського РОМЦ Мірзоян К. О., в.о. директора науково-педагогічної бібліотеки м. Миколаєва Картузов К.М.
Під час гри відбувалася телевізійна зйомка заходу командою професіоналів телеканалу телеканалу «ТАК-ТV».
Одна із учасниць заходу, директор Воскресенського Будинку культури Олеся Риколенко поділилася своїм враженням: «Очікуючи на захід, нас зацікавило коло спілкування. Надзвичайно часто ми збираємося усіма керівниками закладів культури Вітовського району для вирішення проблемних питань та конструктивного дозвілля. І даний захід – це ще одна цеглина у будинок нашої дружньої роботи та взаєморозуміння, яка безпосередньо йде на користь сфері культури Вітовського району».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>