Бути самим собою — найголовніше

ривіт, тихий, чаруючий ледь чутними розмовами з самим собою, Миколаїв. Після недовгої розлуки я зрозуміла, наскільки ти по-своєму цікавий і затишний.

Побувавши в шумному, наповненому купою творінь, Києві, я скучила за твоїми просторими вуличками і дощовими, теплими днями, коли можна прогулятися по історичних місцях.

In every town different people, different features, whether they are pleasant or not, but it is an individuality of that or other city.

Ти — місто, крізь яке пробігають сотні людей, уникаючи хвилі часу, щоб побачити щось більше в тобі. Деякі люди не бачать нічого й нікого, окрім себе, тому відгукуються негативно про тебе, місто Корабелів. Але ти не звертай на них уваги,  деякі не хочуть познайомитися з тобою ближче.

I love your air in suburban areas and at home. Хочу побажати реконструкції будинків, які тиснуть на тебе, руйнуючись потихеньку. А для цього тобі потрібні чуйні люди, готові допомогти в тому, щоб ти став безпечнішим.

Хотілося б, щоб повітря  пляжу «Стрілка» залишалося таким же морським, наповненим свободою.

Нехай Вітовський район, твій найближчий сусід, процвітає своїми неповторними полями з соняшниками, котрі зливаються з голубим небом.

What you are missing, my dear city? Дороги… Зараз небайдужі жителі допомагають у тому, щоб твоє зовнішнє здоров’я було в порядку. Бажаю тобі не тільки розвиватися, але бути енергетично сильним і незалежним.

Інколи тебе називають в’язким болотом, but you don’t believe them. Люди допоможуть тобі врятуватися від розбитих доріг, нестачі фінансів на відновлення історичних місць та банальних будівель. 

Бажаю, щоб Корабельний район, твоя невід’ємна частина, освітлював  вулиці ліхтарями, завдяки яким стане трішки безпечніше.

Бажаю, щоб твої темно-зелені ліси, охоплені бездонними і таємничими зірками, також солодко дрімали під час ночі, а побачивши сонце , прокидалися, граючись ніжними променями, пробиваючись крізь вершини лісу.

В твоїх куточках є і недоброзичливці, які безсоромно псують  твій вигляд. Нехай таких людей стає менше.

Нехай люди, котрі йдуть в міську владу, не на словах вибудовують прозорі стосунки що до твоїх земельних ресурсів, також важливо  викоренити корупційні схеми та впровадити справедливість.

Моє, повне історії, місто, бажаю тобі любові від толерантних громадян, які з усією своєю повагою будуть стежити за твоїм благоустроєм, безпекою. Звичайно ж, не менш важливе і культурне наповнення людей, що живуть в твоїх просторах. Саме тому тобі, як поетичному і творчому місту конче потрібні люди, готові зайнятися культурою. Адже в тобі безліч цікавих споруд, в котрих розташовуються гуртки та секції. Музеї, театри, пам’ятники. Той же кінотеатр під відкритим  небом, що знаходиться в Корабельному районі. Це місце, яке чарує однією своєю ідеєю,  місце, в яке можуть прийти добрі друзі дивитися фільми та закохані пари: молоді або випробувані часом.

Тобі багато чого треба. Ти, як і інші міста, не стоїш на місці і рухаєшся разом з людьми, часом, новітніми технологіями.

Багато міст робили помилки, задивляючись на інші.  Але ти – не такий. Be yourself — the most important thing. 

Віта Антоненко,

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>